MaTRaX SınıF 8-B

YeNiKöY iLKöğReTiM OKuLuNuN EN MaTRaX SıNıFıNa HoŞGeLDiNiZ..!

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

DERDİNİ ANLAT..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
zuzum
BaŞ ADMİN
BaŞ ADMİN

Kadın

MesajKonu: DERDİNİ ANLAT..   Paz Nis. 15, 2007 1:42 am

KANKANMI VURDU GEL BURAYA ANLAT BN ANLATİİM HEMEN;

1.bigün esra ve didem bni evine çağırdı(esranın)..bnde gittim dolap yapcaklardı esra suratını burktu nie annamadık sonra toparladı ikimizde didem yüzünden olduunu düşündük didemde suratını burktu esra gülünce o burktu o gülünce esra..dolabı bn ve esra yaptık nese kötü oldu bizzad..eve gitme vakti gelmiş papatyanın..bn bundan not almıcam diip gitti o gün gerçekten kankama cok kızmıstım ve hala aramız bozuk

2.cuma günü son tenefüste hazal yanıma geldi çok ileri gittik dedi bnde anladıki sena gürşah üstüne çok gittik meer kankalıımız çok gitmiş biraz yavaşlatıcakmışız dier arkadaslarımızada zaman kalcakmış..ihmal ediomuşzz..üstüne üstlük güya bn damlaya bağırıomuşum bağırırsam sınıf inler gery nese bn ağladım ve hala aramız bozuk aramızı bozmayı başardılar..

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Paz Nis. 15, 2007 5:14 am

darılma ama dicemde dargınız zaten ama biz seni kaç defa uyardık işte bak bozdular aramızı gördün mü ama biz sana defalarcca yüzlerce binlerce kez sölemiştik zaten hazalla bizim tek ortaklaşa dersdmiz buydu..ama sen...

zuzum
BaŞ ADMİN
BaŞ ADMİN

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Paz Nis. 15, 2007 7:10 am

bizi onlar deil siz maffettiniz msjı oku annlarsın tmm mı esra bişe yapmadı sen sanki elin değmiş gibi ukalılık yapıp bundan not almıcam dedin hazalda kendi yaptı kendi istedi mola vermei yani kimse bozmadı ama hazalla aramızı bozmaya çalışıo damla bnm hakkımda yalan söleyerek..

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Paz Nis. 15, 2007 9:56 am

ben şimdi bişeyler anlatıcam da yeri değil... sanki onların ne mal olduunu bilmiyoruz ama sen hala onlardan yanasın..yuh sana bee

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Paz Nis. 15, 2007 1:08 pm

zaten ben senin nasıl böyle değiştiine inanamıorum yha..sen çok deiştin..belki sen bunu bilmiosun..ama çook deiştinn..yani önceki gibi deilsin..önceden olsan daha anlayışlıydın..kimsei anlamak istemiosun..hep kendi istediin olsun istiosun..sende böyle bişey var..ama bunları yazmak kolay sanma ... benim için de zor ...biliyo musun?ben biz darılmadan önce seni çok seviodum..mantığını örnek alıyodum..çünkü mantıklı akıllı düşünüyodun..ama şimdi seni örnek almıyorum..hiç insanları dinlemiyosun..hiç akıllı mantıklı düşünmüyosun ama bunlar sadece bnm düşüncem...başkasını bilemicem..

.......

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Paz Nis. 15, 2007 1:10 pm

şimdi biliorum bnm üstüme gelicen bana kızıcan bana baarıcan...ama kız baar..ne kaybederim ki..ben kankamı kaybetmişim...aslında ben ölmüşümde kaldıranım yok..!

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Paz Nis. 15, 2007 1:13 pm

zuzum demiş ki:
bizi onlar deil siz maffettiniz msjı oku annlarsın tmm mı esra bişe yapmadı sen sanki elin değmiş gibi ukalılık yapıp bundan not almıcam dedin hazalda kendi yaptı kendi istedi mola vermei yani kimse bozmadı ama hazalla aramızı bozmaya çalışıo damla bnm hakkımda yalan söleyerek..

galiba sen bnm yazdıım mesajı kavrayamamışsın..ben orada hazalla senden bahsediodum..sen nie dier konuyu katıyosun kii..hem ben orda elimin hiç değmediği için ben bundan not almıcam dedim..bunu daha kaç defa sölicem yeter ama ...

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Ptsi Nis. 16, 2007 7:12 am

hem biras beni de anlayınn yeter bee..bıktım off..içimi döktümm:D

zuzum
BaŞ ADMİN
BaŞ ADMİN

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Ptsi Nis. 16, 2007 7:33 am

ii çok güzel anlatmışsın içini bn karışmıorum çok güzel flood yapmışsın..evet ben deiştim artık ben eski ben oldum içimdeki hırçını ortaya çıkardım birazda böle yaşamayı denicem belki böle öncekinden daha sağlıklı olurum belki o zaman üzülmem belki o zaman biraz içime atmam belki o zaman düştüğümde kaldıranım olur he ne dersin birazda kendine baksana hep bna bakıosun..çünkü bn sana dürüst gibi göründüm hep dimi ama öle deildimm yalan söledim seni sevindirmek için bu git gide büyüdü içimdeki kinde tabi tmm mı bn sana kızmadıkça yalan söledim şimdide bunu yapmıorum bu haldeyiz kimseye yalan sölemicem artık bn seni pek sevmiorm doorudur sen bnden soğudun doğrudur kimse seni sevmio herkes bna kzııo bnde biraz sana baktım davranısların soğuk yapmacık bnde sorun var anladım ve bitti anladınmı?

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Ptsi Nis. 16, 2007 7:41 am

iyi tmm o zmn bi daha konuşmayalım..ben salağım ben iirencim sen en zekisin fışkırıo..sevmeyin beni bende sizi sevmicem..bundan soora böle ben zaten ben yapmacık bi kızım...yürüyün gidin başkalarının yanına istemeyin ne siz beni ne ben sizi tmm mı anladınız mı? istemiyorum..yeter artık bu ne birinci sınıftan beri çektiklerim beni ilgilendirmiosunuz artık..anladınız mı? ha anladınız mı ? yeter ezilmicemm bundan soora hep alttan aldım almicam..NE HALİNİZ VARSA GÖRÜNN ZATEN ŞU DÜNYADA BENİ Bİ ANLAYAN KİŞİ YOKK....

zuzum
BaŞ ADMİN
BaŞ ADMİN

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Ptsi Nis. 16, 2007 7:48 am

bak gördünmü kendi dediqlerine düştün hani ben baırcaktım hani kızcaktım sen yaptın bunları bn kızdım mı bnm hakkımda ne düşünüosanız yazın umrumda deil daha güzel hakkımda ne dediğinizi örenirim ama sen senin hakkında dedilenlere kızıosun kızma bnm gibi bn sana öle bişe de demedim neden yırtınıosun ki..?

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Ptsi Nis. 16, 2007 8:04 am

tamam ben kızmıorum ne halin varsa gör..artık sakinim..istersen boğaz köprüsünden atla ya da bnm hakkımda kötü bi düşünce yaz kılım kıpırdamaz..şu sitede hakkımda yazılan tek bişey için ne sinirlenicem..ne de boşa sinirlerimi yıpratıcam..zaten sinir hastası oldum geçen sene

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Ptsi Nis. 16, 2007 8:21 am

ßu hafta boyunca sitede kavga yok

doktorlar delisi
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Perş. Nis. 19, 2007 8:45 am

didem aranızı bn mi bozdum yani sevinç bi kere bizim eve geldi beraber güldük fln die aranız mı bozuldu aranız bozulduysa demekki hiç sağlam değilmiş ki ayrıca burda tek şuçlu var o da snsin didem hiç boşuna bana şuç atma sen sevinçleri kanka olarak görüyo olabilirsin ama onlara git bi sor bakim ne dicekler neyse ztn herkes seni ne kdr sevdiklerini biliolar (mesela ben doğruyu sölemek gerekirse sevmiyorum sevmek zorunda da değğilim bazı hareketleri de çok gıcığıma gidiyo)
Kullanıcı profilini gör
doktorlar delisi
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Perş. Nis. 19, 2007 8:48 am

merak etme didem herkes senind ene mal olduğunu biliyo(hemde fazlasıyla)
artık senden bıktım her şeyde kendini haklı çıkarıyosun hiç haksız yönün aramıyosun ztn sevinçle aranızda ne vardı ki bozulcak sevinçle biz hep konuşuyoduk seni sevmediğimizi sevinci bilmem ama bn hiç ama hiç sevmiyorum seni
Kullanıcı profilini gör
doktorlar delisi
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Perş. Nis. 19, 2007 8:54 am

Twisted Evil artık aramızda hiç bişe kalmadığına çok sevindim oh be
Kullanıcı profilini gör
dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Perş. Nis. 19, 2007 9:52 am

doktorlar delisi demiş ki:
didem aranızı bn mi bozdum yani sevinç bi kere bizim eve geldi beraber güldük fln die aranız mı bozuldu aranız bozulduysa demekki hiç sağlam değilmiş ki ayrıca burda tek şuçlu var o da snsin didem hiç boşuna bana şuç atma sen sevinçleri kanka olarak görüyo olabilirsin ama onlara git bi sor bakim ne dicekler neyse ztn herkes seni ne kdr sevdiklerini biliolar (mesela ben doğruyu sölemek gerekirse sevmiyorum sevmek zorunda da değğilim bazı hareketleri de çok gıcığıma gidiyo)

ben senin hakkında hiç bişey yazmadımm ve orada geçen kişilerin adlarını vermedim üstüne alındıysan beni alakadar etmez..asıl herkes senin ne mal olduunu biliyoo..seninde bazı haraketlerin benim çok ama çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook gıcığıma gidiyo..normaldir.doaldır..sevinçle ne konuştuunuz beni ilgilendirmez..aranızda olan bişey..bende seni hiiiiiiç ama hiiiiiiiiiiiç sevmiyorum..bilen biliyo zatenn...aramızda da iyi bir arkadaşlık namına hiçbirşey yoktu..seninle daha fazla MUHATTAB olamicam..böle olması benim için daha iyi..zaten aramısda seninle bitecek birşey yoktu..Hem asıl SEVİNEN kim olduğunu bilemiycem...OHH BEE RAHATLADIM..

zuzum
BaŞ ADMİN
BaŞ ADMİN

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Perş. Nis. 19, 2007 11:13 am

tmm yha artık aramızda ne warsa bitti kanka deiliz oh be belkide en iisi buydu yalan sölemekten yorulmuştuk..

doktorlar delisi
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Perş. Nis. 19, 2007 1:13 pm

bn dayanamicam şaç baş dalcam bu böcüğe(kndisinin taktığı papatya isimli kıza) yeter be madem o kdr mutlu olcaktın benimle arkadaşlığının bitmesine o zmn nie öl eher fırsatta yanıma sokuluyodun yılışık yılışık davranıyodun?
Kullanıcı profilini gör
dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Cuma Nis. 20, 2007 5:39 am

kötü laf sahibine yakışır diyorum başka bişey demiyorum..senle uğraşamicam..lütfen bu konu burada kapansın..çok sıkıldım..aramızdaki herşey bitti(zaten hiçbişey yoktu)oke..bitti..mutlu son..herkes mutlu..bu konuda kapandı..

doktorlar delisi
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Salı Nis. 24, 2007 3:33 am

ewt üstümden büyük bi yük kalktı
Kullanıcı profilini gör
bıdı
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Çarş. Nis. 25, 2007 5:56 am

papatya demiş ki:

ben senin hakkında hiç bişey yazmadımm ve orada geçen kişilerin adlarını vermedim üstüne alındıysan beni alakadar etmez..asıl herkes senin ne mal olduunu biliyoo..seninde bazı haraketlerin benim çok ama çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook gıcığıma gidiyo..normaldir.doaldır..sevinçle ne konuştuunuz beni ilgilendirmez..aranızda olan bişey..bende seni hiiiiiiç ama hiiiiiiiiiiiç sevmiyorum..bilen biliyo zatenn...aramızda da iyi bir arkadaşlık namına hiçbirşey yoktu..seninle daha fazla MUHATTAB olamicam..böle olması benim için daha iyi..zaten aramısda seninle bitecek birşey yoktu..Hem asıl SEVİNEN kim olduğunu bilemiycem...OHH BEE RAHATLADIM..

walla esra haklı papatya ya sen herkesi kankan sanıon ama dit bide benim kankam dediklerine sor bakalım onlar da senin gibi didem benim kankam dio mu yalnız bide esra sana çok gıcık kapıom dediğinde de ona bende sana gıcık oluom deme çünkü sen esraya gerçek hayatta gıcık olmuon dimi sen esra yı seviyon ama esra seni sevmio ona inat sende onu sevmion herkes bilio ayrıca senin şu anda çok üzüldüğünü biliom kendini yiyip bitirion
Kullanıcı profilini gör
doktorlar delisi
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Çarş. Nis. 25, 2007 6:13 am

beni savunduun için saol jasmin
Kullanıcı profilini gör
bıdı
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Çarş. Nis. 25, 2007 6:18 am

bişey değil görevim
Kullanıcı profilini gör
dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: DERDİNİ ANLAT..   Perş. Mayıs 03, 2007 6:14 am

bıdı demiş ki:
papatya demiş ki:

walla esra haklı papatya ya sen herkesi kankan sanıon ama dit bide benim kankam dediklerine sor bakalım onlar da senin gibi didem benim kankam dio mu yalnız bide esra sana çok gıcık kapıom dediğinde de ona bende sana gıcık oluom deme çünkü sen esraya gerçek hayatta gıcık olmuon dimi sen esra yı seviyon ama esra seni sevmio ona inat sende onu sevmion herkes bilio ayrıca senin şu anda çok üzüldüğünü biliom kendini yiyip bitirion

baya iyi bir senaryo yazmışsın..fakat inan ki böyle değil..ben artık bunlara ynt vermicem tek yanıtım şu olacak:

SEVENE CAN FEDA SEVMEYENE ELVEDA..!!!!!!Ve bu arada bana kübra(annadın) ile ilgili şakalar yapma..annadın mı yapma..bilmediğin çok şey var..

DERDİNİ ANLAT..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki