MaTRaX SınıF 8-B

YeNiKöY iLKöğReTiM OKuLuNuN EN MaTRaX SıNıFıNa HoŞGeLDiNiZ..!

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:28 am

HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!..

ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya

éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taq:Ma siKdiR éDD..!

' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez séni ßénim qibi kimsé séwmédi séwméz

né éL!mdn †u††Lr né yüzüMé qüLdüLér ß! qün 0Lsn öLmüné séwdiLr ßén séwd!m ßa$kasna wérd!Lr ßana ßu dünyda mu†LuLq Haramm$ méqéR

iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir yerLi yersiz söyLenir sözLerin ßana ßi simgedir i¢imde mimLenir

GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara , Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah'a degiL Tüm aLLah'sızLara..! Günahkar SokakLarın tövbekar DelikanLısı

İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

ßëDëñîM |{å®åñ£ı|{£å®Då ø£åñ §ëñ§îZ£îğë ®µ]¬[µM §åñå åî±

NØk†ayı kØyduğum æN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kæLæjæk . . ..

Aklımı kaybetmekten değil, bulmaktan korkuyorum..

Sanma ßiLékLér!mdék! jiLét kéSigi 10Lar aŞkImIzIn bédéLi 10Lar zaLim!n diŞ !zLer!

Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm ..

ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi???

Emek VeR, KuLAK VeR, BiLGİ VeR, BoRÇ VeR; AmA BoS VeRME! İYİYİ ArA, GÜzELİ ArA, DOĞRUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:29 am

Hî¢ VaraMaDIM FarkIña, Dû$ûñMëDîM kî ¥arIñI UZagI ta$I¥aMaDIM, $îMDî ¢ëkî¥øruM îstë kahrIñIYëñî acILar ta$I¥øruM, DûñDë kaLañ gôZ ¥a$LarIñI.MutLuLugu satI¥øruM ZararIña, kaLDIr ûstûMDëñ Par¢aLa¥añ ø ßakI$LarIñi

CeSarE†imiN ßi††iĞi yErdE £SaRe†iM ßa$Lar

S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun ..§£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm , §£nd£n qayrI§Ina yokum !

Hele Bir Kapansın Kapılar ! Sular Durulsun ! Bıçak Atacagım Tam 12'Den ! Kısa Devre Yapsın Kalbim ! Ellerım inatla Dokulsun Cıgaraya !
Alemin Derdi oLmusum demekki zamanında ii koymuşum .. !

SiL KıZıM SiL AkLınDaKi O KaRaNLıK ESeRi En KRALINDAN ÜSTÜNDÜR Bu GöRDüYüN SeRSeRi..!

ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...!

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

'Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr

YakLa$Ma¡UZakLa$¡DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñî,tarîhîñî VururuM,añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî..¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:32 am

Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL, SødayLa patLayan HAP ' in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..

Fani Dunyanin Baki Padisahi Dégiliz Biz parcaLAnmis Gonul HirkaLarini Yamar Dikeriz Biz DostLarLA agLAr DostLarLa GuLEriz.

GozLérDé Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!

ozun Aydin Artik Ozgursun . .Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin.

Seni Hayatın Kurallarına Göre Değil Kafama Göre Yaşadim
Hãsrêtîm'd!ñ $îmdî îsê Ñêfrêt!m'sîñ, duy bunlãrî; kãlbîñê î$lêsîñ, sêñ nãsîl bîrîsîñ?

Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin .

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!

Ne çok öğrndi bu gönüL ne çok söndü, ne çok yandı.. Her defasnda bu SoN sndı ama aLdndı.. ßu gönüL uyandı, bu sabah yndn b$Ldı..!

ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..

Nefret.. Nefret ediorum sndn!! Nefret edeceğim ismini söyLeyenLerden, senden bahsedenLerden.!!

SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz..!

SnnLe ßen ßu Öykünün Kaybeden iki kahramanıyız.. SnnLe ßen Dünya Denen Cehennemde İki Garip YaLancıyız..!

öLdrecktm sni.. İncitecektim.. Unutacaktım.. Ama Lanet oLsn !! Kı-ya-ma-dım!! Oysa ben seni sewmeLere doyamadım ...

**∂єят ѕσƒяαѕıη∂αη ßαℓ ує∂ιк вαş νєя∂ιк ßαş єğмє∂ιк..!

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:33 am

**ηє є∂єуιм gαя∂ιуαη ∂єятℓєяιм вιηι αşтı, αç кαρıуı çıкαуıм ι∂αм ναктιм уαкℓαşтı...

**gє¢єℓєяι gєℓмє נιℓєт тυтαяιм.. υzαтмα кσℓℓαяιηι ѕαηα∂α αтαяιм ѕєηιη ι¢ιη αğℓαя кєη∂ιмι ∂σğяαяιм. ∂є∂ιм уα güzєℓιм ßєη ριѕкσραтιм…

**кιz ∂ιуé σηéм νéяéηιη.. gυzéℓ ∂ιуé кαşαя ѕéνéηιη! ραяα ∂ιуé ∂σѕт ѕαтαηιη! кяαℓ σℓѕα тαнтιηι мαƒуα σℓѕα мéкαηιηι ...!!!

**нαуαтι υçυяυмℓαя∂α géçмιş вιя α∂αмα∂α мézαя σℓαяαк υçυяυмυη кéηαяι уαкιѕιя. υηυтмα! υ¢υяυмυη кéηαяιη∂α∂α çι¢éкℓéя уéтιѕιя

**кãя∂ãη ã∂ãмℓãяιη ѕãℓтãηãтι güηє$ göяüη¢єує кã∂ãя∂ιя !

**ѕαкıη üzмєѕιη ѕєηι кαяşıℓıкѕız ѕєνqιℓєя, вαqяıηα тαş вαѕαяѕıη α¢ıℓαя вιяqüη ∂ιηєя. gι∂єη qιтѕιη αℓ∂ıямα уαηqıηℓαя∂α ѕöηєя.. ѕαкıη ∂öηüρ вαкмα αя∂ıηα кяαℓ'ℓαя öη∂є qι∂єя..

**∂αğℓαя σηυм∂é éğιℓιякéη кαуαℓαяα уαℓναямαмм

**кöşєує σтυямυş єѕяαя çєкєη,çαяşαƒ ραкєтι ¢євιη∂є gєzєη,¢αηı ѕıкıℓ∂ıмı α∂αм кєѕєη αşιк göяüяѕєη вєη! нαтιяℓα

**özgüяℓüк, ѕσηυ мєçнυℓ вιя ƒιяαя∂ıя...

**нαуαт, öℓüмℓє кυмαя σуηαмα ѕαηαтı∂ıя...

**уαℓηızıм, уαℓηızℓığıм вєηι ∂ιηℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ηє ναякι вυ şαякıуı ѕöуℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ιçιм∂єη вιя вυℓυт αкıρ gєçιуσя, уαℓαη∂α σℓѕα мυтℓυуυм вυ вαηα уєтєя

** вιя çєяçєνє αѕтıм σ∂αмα ιçι вσş öηємι уσк, ηє∂єη ∂ιує ѕσямα ηєує вαкѕαм ѕєηι göяüуσяυм ηαѕıℓ σℓѕα…

**zєηgιηвιя α∂αм ∂αявιя ѕσкαgα gιямιѕ αуηι αη∂α уαη∂αη вιя ƒιℓσzσƒ gєℓмιѕ,zєηgιη α∂αм ∂ємιѕкι вєηвιя ѕєяѕєяι ιçιη уσℓ∂αη çєкιℓмєм ƒιℓσzσƒ∂α ∂ємιѕвєηçєкιℓιяιм…

** νü¢υ∂υη σтσвüѕ, вєуηιη şöƒöя∂üя кαℓвιη şöƒöя мααℓιηє gєçєяѕє αşıк σℓ∂υη ∂ємєктιя. αşıк вιя ιηѕαηѕαη мαηтığıηı υηυт, мαηтıкℓı вιя ιηѕαηѕαη αşкı υηυт. нєм αşıк нєм мαηтıкℓıуѕαη кıѕкαηıяıм ѕєηι вєη.

**gι∂єηє кαℓ ∂ємєує¢єкѕιη.gι∂єηє кαℓ ∂ємєк zαναℓℓıℓαяα gιт ∂ємєк тєявιуєѕιzℓєяє.∂öηмєуєηє ∂öη ∂ємєк α¢ιzℓєяє уαкışıя...

**нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя.

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:35 am

**вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂α, уαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz.

**∂σѕтυм σℓмαz, нαѕмıм уαşαмαz.

**ßυ ƒαηι ∂üηуαуα тєк gєℓ∂ιк тєк gι∂єяιz, ßιzι 3 кυяυşα ѕαтαηℓαяı ßιz ßєℓєşє νєяιяιz !

**¢üz∂αηıм єѕяαя ∂σℓυ gι∂ιуσяυм нαуαт кυмαяıηα, ∂üηуαℓαяı кαувєттιм güℓüşüη 10 ηυмαяα. αѕмışıм вι яєѕмιηι кαяşıм∂αкι ∂υναяα, нєя ѕαηα вαкışıм∂α уαραяıм вι ¢ιgαяα.

**αℓєм σуυη¢υ σℓмş ѕσкαкℓαя ѕαнтє ѕєν∂ιιм вιя кız ναя∂ı σℓмş вιя кαнρє.

**¢єкмıѕ єѕяαяı gözℓєяı кαηℓı, уσℓ∂α уυяυуσя вıя ∂єℓıкαηℓı, вαкıѕℓαяı мαѕυм αмα вєℓαℓı, нαуαтα кυѕмυѕ ∂σѕтℓαяıηα ѕєν∂αℓı, уαяαℓı уυяєĞı, ∂ıкıѕℓı вє∂єηı, вσѕ gєzмєz вєℓıη∂є∂ıя ѕıℓαнı…

**öℓüмüм єѕяαя∂αη кєƒєηιм çαяѕαƒтαη мєzαя тαѕıм zιναηα∂αη мєzαя çιçєgιм 3 мєѕє ¢ιgαяα∂αη σℓѕυη..

** кιмѕєηιη кιмѕєуι υмυяѕαмα∂ığı вυ ∂üηуα∂α,υмυяѕαηмαуαη вιяιηι,υмυяѕα∂ığıм ιçιη,υмυяѕαуαмαуα¢αğıм вιя нαℓ∂єуιм

** нαкѕızℓığα gєℓємєм... нαтıя, göηüℓ ∂ιηℓємєм вαвαмıη σğℓυуυм вєη кυяşυη уєяιм ℓαƒ уємєм…

** ѕєη кαℓвιмє gιяєη уαѕαк ѕєν∂α кυяşυηυѕυη.уα ѕєηι σяα∂α вıяαкα¢αкℓαя вєηιм σℓα¢αкѕıη уα ∂α ѕєηι çıкαяıякєη ¢αηıмı αℓ¢αкℓαя ѕσηυм σℓα¢αкѕıη.

** ιηѕαηℓαяι тαηι∂ιк¢α нαуναηℓαяι ∂αнα ¢σк ѕєνιуσяυм.

**ραяαм ρυℓυм уσккι; тαнтιм тα¢ιм σℓѕυη єƒєη∂ι ∂єğιℓιмкι; ιтιвαяιм σℓѕυη αηαм вαвαм уσккι; єνιм вαякιм σℓѕυη ¢ιgαяαм тιкα вαѕα єѕяαяℓα ∂σℓѕυη, вιя∂є уαηιм∂α ѕєν∂ιğιм σℓѕυη, öℓєηє кα∂αя ιçмєzѕєм gєηçℓιğιм вαηα нαяαм σℓѕυη….

üηуα∂α öуℓє вιяιηι ѕєν кι ѕєη öℓ∂ügüη zαмαη σ уαşαмαѕıη..

1.Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim
sonsuzdur, ancak mezarda biter.
2.Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

3.Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:35 am

4.Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde. Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece.

5.Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

6.Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.

7.Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır...

8.Biliyor musun, seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum. Ama tek farkın onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin

An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler bilrimisin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.

» Önceleri hasreti hiç tatmadım .Yarimden hiç ayrı kalmadım biter diye takvimlere baktım.Zor geldi ayrılık alışamadım.

» Hep kalanlara gidenleri kattım.Bir gün yerine geçemediler.O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler.

» Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık.Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun.Bugün bana esersin yarın ellere…

» Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kırpımı kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı

» Adını kalbime aşkla kazımıştım boşver aldırma belki bir gün silerim.Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

» Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum

» Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!!

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:41 am

» Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıl ölmek “sensizlikmiş”

» Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu….

» Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

» Vaktinden önce çiçek açmaz rüzgara kelepçe vurulmaz. Bende sen bitmedikçe veya bende ben ölmedikçe sana olan bu sevgim bitmez.

» Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam

» Her gün sevda cekipte gülünmuyor degil mi? Bir güzelden baskası sevilmiyor degil mi? Hani bensiz olurdun, olunmuyor değil mi

» Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildigin adresteyim

» Gül filizlendigi günden itibaren güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kapılıp gülü bıraksa da, gül yıldızlara kanıp güneşi unutmaz

» Sesini duysamda heran yüzünü görmek değil özlediğimi bil heran.Hiçbir şey yüzünü görmek gibi değil

» Yine akşam oluyor, yine kalbim yanıyor, sensiz bahar gelmiyor, Sevgilim sen olmayınca bahçemde güller açmıyor.

» Güller anlatsın sana olan sevgimi. Güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi,yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın.Ben anlatamadım güller anlatsın.

» Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün,bu ayrılık şarkılarını kurşuna düzeceğim.Seni benden ayrıdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim

» Seni sordum sokak lambalarına; bekleme boşa gelmez dediler.Boynumu büküpte baktım onlara, halime bakıp zavallı dediler.

» Bir eski dost gibi hatırla beni.Bir selam ver yeter.Unutmuş olsanda eski günleri.Adımı arasıra an yeter.

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:42 am

. hihiha...bak gelen şey köpekbalığına ne kadar da benziyor.

Sevdimde Ne Oldu Efes Zengin Oldu…!!!

DeLiKaNLı TeRKeTMeZ TeRKeDeNiDe aFFeTMeZ…!

Gıttın vefaSız bıttım saNıyOrsun Kımın yUreyındeN..Kimİ koVuyoRsUn…?
seven severr…sevmeyen yolll alırrr giderrr…benım dunyam her türlü döner…

Ask iki insani sevindirir.ücüncü kisiyi üzer

BU MESAJ OZEL BI FREKANSLA GONDERILMISTIR.ZEKILERDE HAFIZA KAYBI APTALLARDA KISA SURELI KORLUK ----LERDEDE BI ANLIK GULUMSEME YAPAR…

beni seviyormusun dedim seviyorum dedi ne kadar dedim ölesiye dedi ispatla dedim öldü enayi

evde kalmış kızlar müjde………. adınızı,yaşınızı,boyunuzu,kilo nuzu yazıp 2111\’e gönderin aileniz yerine turşunuzu biz kuralım……… (dikkat…ilk 10\’a girene turşu bidonu hediye……)

Kara Biber Kırmızı Biber Beni Unutursan Geber

birini sevdim kanser oldu, birini sevdim verem oldu, birini sevdim kamyon çarptı , kafamı bozma seni de severim haaaa

AşK YaSaK SeVgI YaSaK NeYmIş eFeNdIm yAşIm uFaK

AŞK NEDİR BİLİYORMUSUNUZ???KARŞINIZDAKİN İ BULUNMAZ HİNT KUMAŞI ZANMANLA ENAYİ OLDUĞUNU ANLAMAN ARASINDA GEÇEN ZAMANDIR….

aşk ölmeyi kabullenmektir, ölmeyi kabul edenler enayidirrr…

Kopya bir sanattır.Yakalanmadığın sürece^^

SENİ SEVİYORUM DİYORSUN MADEMKİ SEVİYORSUN CEHENNEME BİLET
ALDIM SÖYLE GELİYORMUSUN?

herşeyi bilme, haddini bil yeter

seni sewdiğim kadar dersleri sewseydim profösör olurdum

karar vermiştim sana dünyanın en güzel en şirin en nadide en göz alıcı hediyesini gönderecektim ama postacı amca ÇIK O PAKATİN İÇİNDEN dedi

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:42 am

kalbimde herkes engelli bitek sen onlinesin

Yerin kulağı var derler. Benimde kulağım var. Peki ben yermiyim. Hayır yemem!

dünyada ınsanlar sevgisizlikten ölecekler bunada en çok hayvanlar gülecekler

matematik ustune tarih ustune fizik ustune gelmeyin ulen ustume ustume

erkeklerde yalan çok sevmeye gelince yürek yok

sakın sevme arkadas YASIYAMAZSIN öyle ağırki sevgi TASIYAMAZSIN
sen değil sevgime nefretime bile layık değilsin…

Hayat Yalansa Gercek Sen Ol…!!!

Ne kadar komik olmaya calısırsanız o kadar boş insan olursunuz…..

demeyin bana aşk da neymiş yaşayın görürsünüz.

canım sıkılıyor canım yanımda yok diye.canımı düşünüorum beni düşünüormu diye?acaba canımında canı sıkılıormu canı yanında yok diye..

*Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile … Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

*Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum…

*Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

*Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

*Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak…

*Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

*1 Gün 1 çılgınlık edio seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin?

*Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:43 am

*1 gün gelip “ben mi dünya mı” die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

*HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

*Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever…BAŞKASINI!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

*Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever…

*Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye

*Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

*Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!
*Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

*Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah’a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:43 am

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum “SENİ SEVİYORUM”

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

*1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

*Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

*Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sna.

*Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.

*Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

*Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

*Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:46 am

нαуαтι gözуαѕℓαяιηℓα ö∂üℓℓєη∂ιяє¢єgιηє güℓü¢üкℓєяιηℓє ¢єzαℓαη∂ιя....

güηєş αу∂αη güçℓü σℓαвιℓιя αмα αуıη єтяαƒıη∂α уıℓ∂ızℓαя ναя∂ıя вєη ιѕє αу кα∂αя вєуαz güηєş кα∂αя уαℓηızıм !

En son tarafından Çarş. Ocak 09, 2008 11:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:47 am

Erkekler belediye otobüsü gibidir. Birini kaçırırsan beş dakika sonra öbürü gelir.

Ona kalbimi verdim saklasın diye, salak buzdolabına koymuş bozulmasın diye.

Ben ona baktım, o bana baktı, simdi dört çocuğa bakıyoruz.

Sana sarılmayı o kadar çok seviyorum ki. Çünkü o sırada yüzüne bakmam gerekmiyor.

Ask elmayı yemekle baslar, ayvayı yemekle biter.

Kızlar artik beyaz yatlı prenslerini bekliyorlar.

Âşık olup ızdırap çekeceğime, nezle olup burnumu çekerim.

Bunu iyi belle Cehennem buz tutuncaya kadar seni seveceğim

Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim balık olurdum.

Fazla mendiliniz var mı, âşık olmuşumda!

AŞıka Bağdat sorulmaz, anında korkup tüyer.

Ask bir sudur. Eee isin bütün esperisi bu mudur?

Ask bir otomobil gibidir yedek parçaları sürekli değişir.

Sabahları kahvaltı yapmıyorum çünkü seni düşünüyorum. Öğlenleri yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Gece olunca uyuyamıyorum çünkü açım..!!

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:48 am

♥DOST SELAMINDA TESELLİ BULAN HER YÜREK,DAĞLAR ARDINDA BİLE KALSA,TESELLİYİ GÖZÜN GÖRDÜĞÜYLE DEĞİL,YÜREĞİNDE DOST BİLDİĞİYLE BULURMUŞ...!

♥Öyle karanlık olur ki olur ki bazen hayat, bin ışık yaksan bir damla aydınlık bulamazsın ama bir arkadaş gülümsemesiyle unutursun acılarını. Bu gece benim için güler misin?

♥İşte gördük seni dünya! ne gerçeksin ne de rüya.. bir resim çizilmiş suya… sahte ışık sahte boya..sahte dünyadaki gerçek dostuma selam...

♥Bir insanı fark etmeye (1) dakika tanımaya (1) saat anlamaya (1)gün sevmeye (1) hafta yeter ama unutmaya (1) ömür yetmez DOSTUM...

♥yıkılmAK EZİLMEK her gün biraz dostlar değişiyor aldanmalar değil aksimizden eser yok simdi o sularda çirkin olan biziz aynalar değil. Ne bir anlayışlı el ne bir dost bakış biraz ümit biraz biraz hayal sonra aldanış en güvendiğimiz tepelere kar yağmış deniz o deniz değil dağlar o dağlar değil hepsi bir aldanış

♥BİZLER DOST DÜŞKÜNÜYÜZ. HER OKULDA ADIMIZ, HER CAFEDE MASAMIZ HER SEMTTE ŞEKLİMİZ, HER YAKIŞIKLIDA RESMİMİZ VE HER DELİKANLI DOSTUMUZDA BİR MSJ SAKLIDIR

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:49 am

♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

♥ Bir gün bana soracaksın, beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. Hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

♥ TEK KALDIM DÜNYADA DÜNYAM OLUR MUSUN? DENİZLER KADAR SEVDİM DALGAM OLUR MUSUN? ATEŞLER KADAR YANDIM ALEVİM OLUR MUSUN? İlK aŞkIm DğİlSiN aFfEt SoN aŞkIm OlUr MuSuN?

♥ BİR KELEBEK OLSAYDIM YAĞMUR GÜNEŞ DEMEDEN YANINA UÇARDIM.OMZUNA KONUp SANA DOYASIYA BAKARDIM BİR HABER VERMEDEN YANAĞINDAN ÖpER KAÇARDIM!...

♥ İki kişilik yalnızlıklar diliyorum sana ey yâr!.. Sen istedin ben de gönderiyorum bendeki seni. Al topla, böl, çarp, çıkart benden kendini. Sonra sağlamasını yap sendeki bensizliği… Al al senin olsun bütün bensizlikler şimdi. Bak ben yokum şimdi yanında. Hayatında… Gecende… Gündüzünde… Bak iyi bak yokum ben sol yanında… Bil ki ben yoksam sen de yoksun orada… Burada… Dünde… Bugünde... Yarında… Hatta kara kara kalemle yazılan BAHTINDA... ALINYAZINDA... Yoksun sen ben yoksam hayatında
♥Aşk, kimileri için bir heves, kimileri için tertemiz içlerine çektikleri sonrada kirletip dışarı attıkları bir nefes, kimileri içinse üç beş günlük bir gönül oyunu, gönül eğlencesi, ya benim için kimse bilmez ki benim için aşkın bu can kadar değerli olduğunu...

♥Saklar mısın beni göz bebeklerinin haznesinde, mahşere kadar güneşim ayım olurmusun, gökyüzünde usulca damlar mısın yüreğime ve sonsuza dek benim vazgeçilmezim olur musun?

♥Sen, derdimi paylaştığım yağmurdun, Sen, yalnızlığımı süpüren rüzgârdın, Sen, yüreğimi ellerine koyacağım kadar sevdiğimdin. Şimdi ben, karanlıklar içinde deli hasretinle bıraktığın cesetim.

♥ ßuDa SaNa KaPaK oLSuN iYi oTuRTTum HeLaL oLSuN TiPiN YoKKi ŞeKLiN oLSuN HaDi CaNıM iKiLe YoLuN aÇıK oLSuN..!!

♥BeN YeRiNe KoYaRıM aMa SeN BaŞa DöNeR DuRuRSuN BeN SeWeNi BuLuRuM aMa SeN BeNCe NaH BuLuRSuN

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:54 am

Çaresiz bıraktın,boşlukta kayboldum

Yaraların acısı çok fazla..İnançsızlık sardı seni…Kalbimin sahibi olmasaydın…Kahretmezdin beni…!!!

İsyan etmelimi şu kuralcı düzene…Yasaklarla cezalarla bir büyük mahkeme…hayat benim, ne istersem denerim…Bir kez geldim, ötesini istemez gidemez elim

öLmeyi ßiLe ßeceremeyeN aptaLın teKiyim..Canım acıor...ßıçakLa yanmadı ßenim caNım...en ç0k sizin çekTirdiqiniz acıLar caNımı acıTı0r..CANIM ACIORRR..!

Göz çukurLarmda uyuyakaLmş 1 bebeksin,bnde ninni*nim. .

Kendimi normal olacak kadar anormal görmüyorum !

bitti demekle bitmiyor birşeyler kalıyor yürekte...

VaKiT kİtLeNdİ......zAmAnıN BiLe zaMaNI KaLmAdI....NERDESİN....?

ђéя séçίş, bίя ωazqéçίşтίя..!!

UzaK DuR YaKıNıMa..Bu MesaFe Beni BoZaR.. kimseLeR YaNaŞMaSıN..YaLnızLık PayLaşıLmaZ..

canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum..

Seni seninle yaşamak istiyorum, tek başıma değil!!!

ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat

hayat da filmler gbi olamaz mıydı?herşey masalsı.. єкѕιкѕιz..acısı bile değerli..

yaşam ve öLüm arasında her nefes bir pişmanLık yaşayanLara acıo, öLmüşLere imreniyorum…duygusaL oLarak afaLLadım, karşıLığında hissizim biLmektense ve korkmaktansa umursamamayı tercih ederim…

benden nefret edin çünkü sizden deilim….arkamdan hep küfredin….ben kendime kefilim dünyalarımız farklıdır anlaşamiycas eminim…

ßen senin duymaqq istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im..!!

benı yanlız bırakın..!! lanet olası bazı ınsanlardan nefret edıyorum..

Dışımda KahkaLardan Bir Suret !! İçimde Kan AğLayan Küçük Bir VeLet...

İçiMdeKi bEn haLa seN kRizLerİnDe...

ßundan ßöle sénin giBiléré kaRnım Tøk ! Hayat sénin Rømeø ama aRtık Juliét Yøk...!!!

Kimsé ßana MasaL Anlatmasın Çøcukkéndé Sévmézdim Zatén

adAmnA qörE muameLe yaparm kmnE iyiİ kmnE kötÜü oynarM karakTerm haKkndA yorm yapmYa kaLqmaYn kmsEye qeRçeq benİ tanTmadm (,..

şizofrenik sessizliğimin attığı sadist çığlıklar mazoşist umutlarımı kırbaçlıyor yardım etme ölmek istiyorum

Artık kapıyı çalan ben değilim anne ruhuma başkası girdi dünyanın son günü gibiydi sanki tüm dokunduklarım eriyip gitti… Artık o küçük çocuk değilim anne içime bir canavar yerleşti….

Neye yarar,sözcükler!... Kalpleri kanatmaktan başka!...

....Geçici HaYAtımdaN KaLıcı KiM BiLemediM....

hER GüN BİRaz dAHa YOk EDiyoRUm KEndİmİ..!!!! Her GÜn DİbE...daHA dİBe...EN dİBe bATMak Ne ACı..!! bEN müHim DEğiLİm...RUhuMa iYİ baKın...!!!

Yavaş yavaş gidiyor benden hayat; damarlarımdan çekiliyor içimdeki sen ! bense düşüyorum hiçlik ötesi bir hayata

Şimdi...Dayanamaz oldum bu yürek sancılarına artık kaldıramıyor bedenim senin uğruna olsada...

Susmayın biliyorum, ben bir yalan dünyada Gürültülü yaşadım, sessizce ölüyorum"...

Dü$Lermde pusLu ßi intikam biLeklermde ßayat ßir intahar øySa öLünücek ßir$ey yokmu$ Sen qidnce ya$anacak ßi$ey øLmadıqı kadar!)

ıyılıge daır ne varsa satmıs ınsan oglu seytana

YaRattıĞıN M€L€Ğin €LL€RiNi BıRaKMa...

~√V^√~√V^√V'^~hani senin için atıyodu ya----------------bak durdurdum

Kessem kaç intihar akar bileklermden…
Assam kendmi verecek son nefes kalmşmıdr bnde
Atsam kendimi düşecek kadar ağır mıdır bedenim?
İçi gazla dolmuş bir balon gibiyim
Bu gece kanayan gözlerimi çıkarıp kaldırasım var
Bu gece kanımı dondursam?
Kalbim çürümüş içindeki her şey kokmuş buruşmuşken
Akbabalar bile suratını çevirirdi!
Kalbimi eskisi gibi attıracak kimse yok mu?
UzaK DuR YaKıNıMa..Bu MesaFe Beni BoZaR.. kimseLeR YaNaŞMaSıN..YaLnızLık PayLaşıLmaZ..

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:55 am

Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı...

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz
yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic
yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

dikkat dikkat ilgisiz kalmaktan kan kaybeden bir hastaya acil sevgiye ihtiyaç vardır hemen bu msja karşılık vermessen hastayı kaybedeceğiz LÜTFEN DİKKATE ALIN

bir kelebek olsam güneş yağmur demeden kanatlanarak yanına uçardım omzuna konup sana doyasıya bakar hiç haber vermeden yanağından öper kaçardım

gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim ağlamak içinde olsa o güsel gözlerini özledim

penceremi araladım rüzgarlarla öpücük yolladım şimdi pencereni arala öpücüğü yakala yanağında hissettiğin anda bir çağrı yolla

seni sensiz yaşayabilirm, en azından başımı dinlerim

aşk ilk okulda göz kırpması,orta okulda dudak şapırtısı,lisede yatak gıcırtısı,üniversitede çoluk çocuk vızırtısı...

yüzüne karşı SENİ SEVİYORUM dienin sevgisinden şüphe et çünkü sevgi sessiz aşk dilsizdir...

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur,
hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar
Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür
beni NE OLUR!

Kežke yalnżzlżšżm kadar yanżmda olsaydżn. Onunla paylažtżklarżmż seninle
paylažsaydżm. Kežke senin adżn yalnżzlżk olsaydż ve ben hep yalnżz kalsaydżm

Bir gül yetižtirdim adżnż ažk koydum kopardżlar, bir gül daha yetižtirdim
adżnż sevgi koydum kopardżlar, son bir gül daha yetižtirdim adżnż ayrżlżk koydum
onu heržeye rašmen yažatżyorlar

Ne varsa aradygim bilki sende bulmusum, Senden öncesi yoktu seninle var
olmusum, Sende bütün umutlar sende bütün özlemler, Beni sende arama ben artik
senin olmusum.

OMRUME YETECEK BiR ASK ARARKEN SENi BULDUM, SiMDiYSE ASKIMA YETECEK BiR OMUR
ARIYORUM, CUNKU SENi COK SEViYORUM

Derlerki bi insani farketmek icin 1 dakika lazimmis,onun hakkinda fikir
üretebilmek icin 1 saat,ondan hoslanabilmek icin 1 gün,onu sevebilmek icin 1
hafta,ama onu unutabilmek icin bir ömür yetmezmis...

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:55 am

- anılcak bir 'adın'bile yok

2- ßu чα$αм вεйĩм кuяαℓℓαяĩ вεй кøчαяĩм вεй чα$αяĩм ώε вεdεℓĩйĩ вεй ödεяĩм ßu вεйĩм нαчαттα кĩ duяu$uм,ώαяℓĩğĩм,ĩspαтĩм!

3- » DÜşman keLİMEsiNİN aNlaMINı ArkadaŞ SıfaTıNı taŞİyanLarDAn ÖğREnDİm..!!!

4- Hayat denen şey dilimin ucunda!

5- Kimi zaman gülüp geçtiğin, kimi zaman batıp gittiğin sokakların çatısı yok.

6- Beklerken bütünleşmişim soğuk mermerin rengiyle meğer bu sokağın bir taşıymışım kaç yabancı basmış üstüme...sayamadım

7- Kal derken gitmeleri haykıramadım. Kapımın önündeyim,beklerim ben.. Zaten kalkmayı başaramadım

8- YAŞADIĞIM HİÇ BİR ŞEYDEN PİŞMAN DEĞİLİM, ÖFKEM YAŞAYAMADIKLARIMA

9- sil вαşтαи вαşlαмαк qεяεк вαzεи,нαчαтı sıfıяlαмαк..

10- уαğмυяℓυ ѕσкαкℓαя∂α нαуαтıмı αяıуσяυм

11- ॐ๑ Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ

12- İmzaya gereq yok eskiler Bizi Tanır…

13- hyt ceheNneMmişthe Haberimiz yokhMu$

14- bИy yaИLı$ áИLá¥áИ heR$e¥dЭИ ИèfRèt èđioRuМ...

15- [NeFrEtE sEwGiDeN dAa ChOq GüwEnİrİm...çÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas..!]

16- kuSSam kâc întîhâr cIkâr îcîmdên? kêSSêm kâc ayrîLîk akâr ßîlêklêrîmdên?

17- kan kaybedio hayatım,can çekişio hayallerim.yasamak zor gelio artıq bana.nerde hata yaptım die düşünüorum

18- yüreinde kül olmuj iki hece olarak kalıjam artıqq

19- bitiorum her nfste..NE HALİM VARSA GÖRDÜM!!..çOq kOştum Çoq yoruLdm..Ve simdi bnde dştüm....

20- düşlerm başka..gercekler baskaaa..ama Umrumdada deiiiLL!

21- Anlatamadigim birseyler var , hep baska baharlara biraktigim ... Ucurumlari tam a$arken kırılıyor kanatlarim..

22- ***İYİ DOSTLAR BİRİKTİRDİMM HEPSİ AİLEM OLDU***

23- masallar gerçek deil nekadar hayal etsende..

24- istiklal boyunca gözünde yaşlar sadece arkasına bakmaktan korkar!!!

25- Deği$ir her$ey deği$ir daha oynanmadı son eL!

26- ஐ๑ ع١٥٧

27- hiç kimse görmesn tanımasın beni..bu gece çekemem boş muhabbetleri..dokunmayın bırakın kendi halime ..rüsgar nerden eserse hesap kitap yok bu gece

28- Hiç kimse için hayal kırıklığına uğramadım çünkü kimse için hayal kurmadım!

29- нαуαтıмα gιяєη нєякєѕ вι мυтℓυℓυк кαттı...кιмιℓєяι gєℓιякєη кιмιℓєяι gι∂єякєη..

30- "ỳapıℓαи ві çّoκ şєỳi αffєđєвiℓiriм αмα αffєττiğiм hiçві şєỳi μиμτмαм..."

31- bİzİm RaHaT eTtĞiMiZ yErDe KiMsE İsTiHaRaT EdEmEz...KeYfE dEğİl KrAlInA dEĞiL aLaYıNA gİdErRrR...

32- zamanla tanırsın insanLarı yiter hayaLerin birer birer gerçeği görüp nefreti tadarsın

33- Kaybetmediin şeyi aramassın ve ben asla kaybetmem..

34- CêkêmêyênLêrê AcârIm YoLumu.

35- Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya devam etsin!

36- ιиѕαи уα нαуяαи σℓυя вαиα уα ∂üşмαи.....уα нιç уσкмυşυм gιвι υиυтυя.....уα ∂α çıкмαм αкℓıи∂αи

37-ÖleN BenDiM giDeNse SenDiN…

38- anladımki dostluklar yalan, sen olamazsın bu canımı acıtan beni sırtımdan vuran

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:56 am

Ben içimde yüzbinlerce özlemimle her gün seni yaşıyorum, seni delicesine özlüyorum, sana doyamıyorum...

GİDEN GİTMİŞTİR GİTTİĞİ GÜN BİTMİŞTİR GİDENİ BEN DEĞİL GİDEN BENİ KAYBETMİŞTİR

Denzleri seviyorsn,dalgalarıda sevecksn,sevilmek istiyorsn,önce sevmeyi bilecksn,uçmayı seviyorsn,düşmeyi de
bilecksn!!!

biLmesekte zengin insaLar gibi parLak taşLar üzerinde dans etmeyi,biLiriz deLikanlı gibi ALLah'ına kadar
sevmeyi...!!

NdN sÖlEmEz İnSaN SevDiĞİnE sEvDiĞiNi NdN aNlamAz İNsAn yAnIndAyKn kIYmEtiNi yRn çOk gEç oLUNca
PişMan OLmAK bOşUna

~²ºº6~¦ßا K¿§iÑ N¡©KiM yÚ®£ĞÌm GïB¦~²ºº7~

Son keLimem oLsun aydınLık, son nefesimde karanLık. Sor kendine: 'Hani nerde DELİKANLILIK?'... Yaptığın
apaçık yaLakaLıkk...!!!

Sincap bile fındıkla oynamıyo artık yarmış ikiye açmış yanına bir büyük rakı s.kiyim böyle hayatı diyip içiyoo

Sen nasL İnsansn Beni acıLarLa Bıraktn Ya İnsafsızsn Her sözLe Kandırdn Ya Vicdansızsn Ben Sana söyLiyeym Sen
İnsan biLe oLamazsn

Ne diL yeter seni anLatmaya,Ne göz kıyar sana bakmaya,Ne eLLerim dayanır sana dokunmaya,Ne koLLaırm uzanır
seni sarmaya.Hiç ömür yeter mi?Bir sen daha buLmaya bitanesi...

Bir zamanLar arkandan ağLardım,Bir zamanLar snn için dünyayı yakardm.Ama şimdi şerefsizm ki bi kibrit biLe
çakmm.Çünkü DEĞMEZSİN

Gerçek gülüşler sana umutlar , mutluluklar sana.Sana yaz , sana bahar rengarenk çiçekler.Bana yalnızlık , kış ,
kar ve sahte gülüşler yeter...!!!

!!!!!!!!!!BeNdEn GiDeN BaNa DöNeR aŞkImI fArKeTtİğİnDe!!!!!!!!!!

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:57 am

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim* SeNi SeVeNide SeVeRim* SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin* SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN* aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz* bir insan düsün mutsuz* bir gece düsün uykusuz* bir bahar düsün ciceksiz*birde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile* dal kirilmis bir kere.

Very Happy In The ParK’ta Gezerken* Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü*I am Düstü Kiç Üstü Very Happy

Bir cicek sev hic solmasin* bir dost sev arkandan vurmasin* bir yuva sec hic yikilmasin* bir sevgili sec seni hic unutmasin.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa* bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar*Sevdim Aldattilar*Sarildim Biraktilar*Saolsun Dostlar*Sevenler*Sevilenler*Beni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda* oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin* uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur* hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak* Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark* Yildizlar Miljonlarca* SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin* uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur* hayalde degil canimdasin.

Delice sev*haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina* asta öldür beni NOGLUR!

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman*sevginin büyüklügünü anlatir...

Biraz seni bilirler* biraz beni Ama ne bilirler* Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzet*icimi ise sevginle donat...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM* DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum* dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa* bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence * ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen* yanima gel ki sana sensiz yasamanin* sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler * Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler* biraz beni Ama ne bilirler* Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun* Mavi giyer deniz olursun* Siyah giyer matem olursun* -Kimbilir belki bir gün* Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farzet*icimi ise sevginle donat...

Karamsar Ayrılık Nickler

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 11:57 am

NeYiM vArKi RaPTN GaRİİ!!!
kalbinee bir ağrı saplanıp dalıp gittin mi bilmeden

seni sordular ardından o gitti gelmez dedim

sus repçi bitti herşey herkese yalan söyle kendine sakın söyleme seviyorsun yine de

bana benden başka bir dost varsa bilmem lazım...

son dogum günüm de kendime yeni bir ben aldım

canımı yolda buldum tutum kolundan evime soktum

düşman kelimesini anlamını arkadaş sıfatını tasıyanlardan ögrendim

Gülmek uzun zamandır rol yaptığım bir oyun hiç gülemedim aylar oldu çünkü ışığım yoktu..

gözlerinde yaş olmasın tüm kalbim hep yanında..
çiğnedin geçtin herşeyi olsun aşkım hiç takma..

umutların bittiği yerim aşkı içime gömerim ayakta durmaya halim yok yine de koşabilirim.

bu gün doğum günün bebek öpücük koydum alnına kilometrelerce güller olsun bursa dan yanına

hadi silahı bırak, yaşamana bak hayat zor

yüzünüzü gerdirip önünüze bakmayı unutun

pek çok serseri geldi geçti, şimdi hiçbiri yok esti bitti ama gör bak ben gene buradayım

sen korktukca gül solar ama ben korkmam

Sonra sana donup baba acaba bu ne desin

Bence sen bi kıvır hadı jurı cossun

Ömür bi girdap eskilerde bir kelepce koluma hakim

Kimi zaman göğüs gerersin kimi zamansa - kayıp o ruha teslim Nefsim gölge boylarında.

Nedeni sahim nedeni bilemedimki derdim neydi

Anlatır bi şair ruhu ellerinde kurban ve

Göz kapaklarında derman olsa kime ne fayda

Bir nefes hayat verin bu adama yokki hiç gücüm

Öcüm damarlarımda gezinen rap yuvarlardımda...

çaresizlik dizlerimde pusuda bekleyişte sakin

Hal yalın ayak yalınken aklı alın...

Huzur özür dilemeli bana uğaramadığı her gün için

Gurur affetmeli ona sadık olamadım tek eksiğim

Belki buydu yazdıklarımı dinlenecek hale getiren

Zehri tatmak gerekir bazen bilki senin elinden...

Zorda olsa irade sende hakim her bi hücreme

Kilit sinirlerimde kazılı nefretimle...

Sardım sarmaladım sigaramı kırdım yapıştırdım

Tuttum ucunu yaktım baktım heryer yangın

Emin ol emin yemin unutulmaz seni gidi it hislerin hain

Barış adına savaş saklanamaz kaçamazsın gözlerim şahin

Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi

Gece-gündüz ömürden yontar dünya dönmez yarensiz

Varlık ruhu terk eder gözüm gözünden ayrılınca

Bendeki aşk altın misali ağırlığınca

Sensiz benlik yokluk demek kalbim sana emekçi

Aşk denen illet çorak arazide tilki misal kurnaz bekçi

Yel eserse kırmaz dişimi, kalp bir körse görmez bir şeyi

Saatler seni alır benden korkarım olamaz gelişi

Melek yanımda yüzünü saklar felek yüzüme kaş çatar

Bir tek bu hüznü sen boğarsın ipek tenin derime batsın

En güzel şiirlerimle kaleme adını sayıklatırım

Odamın hayaletisin sessizliğine aşığım

Ahbaplar maymun iştah sahibi benim içim senle tok

Yok ki gücüm belki devler ülkesinde bücürüm

Seni içeren masallarım anlatılacak kadar kısa değiller

Aşk ilinde bir tarafta cüceler diğer yanda devler

Heey büyücü yaptı büyüyü Büyüde gel tutulamaz her el

Bu girdabın yokedici döngüsünde yalpalan Sinsi sinsi yaklaşandır adını koydum şeytan

Anıların kabuslarımın alevleriyle yansın Karamsar gökyüzümden yıldızımsa kaysın

Vakitsiz ölümlere akıttığım göz yaşlarım için Sürtük kader utansın

berduşa name yakma çek git ilerle milim Milim

Ah bu körpelerde kalmamış fikir akıl Dumanlı bahçelerde aleve ver otu tipin coni maykıl

Eski dosttan düşman olmaz bunlar en büyük yalanlar

3 Nankör bir araya gelmiş çekip gitmiş şeref Esefle kınama görevindeki yalakalıkla mükellef

Kendine bir gün kötü gözlerle bak ayıbını yüzüne vur Aşağıla dürüst ol bir kere olsun sınırda dur

Baksen şu işe ee maneviyata saygıda kusura mı kalmış iki Hece

Tepelemesine çık seco omzuna yüklen kır kalbini ver elime

Beni devirmek çok kolaysa tarihinden Adımı sil

On bin resme dahil olsan ben veririm en iyi pozu

Benimle ay lı ben li konuşma dilini keserim

Rap hayatını tek parçamla bitiririm yeminliyim

Tek bir ihtimal var desem yerli yalaka sensin

kalbim eski dosta küser bu muhabbet burda biter

gecmişimi gölgeye teslim etim

kader yazılmıs magdem oynamak düşer derdi içime atmak ya kanser yada

verem eder seni unutmak ister bu esralı gözler

ben degildim onlar oldu vefasız ben sefildim gecelrimde onlar kaldı cezasız

askını söle bana fiyatı ne kadar ben deki yürek ulan allahına kadar

dunya koca mekan acıması binlerce insan sokaklarda savunmasız bursa

dunya içinde bir alt küme sucun mechul gidersin güme

aglarım kimseler duymaz sesimi hakırırım yıldızlara ismini

kac sokak var gördügümde agladım bilirmisin yanlızlıktan migdem bulanır geldesem gelirmisin

arabam yok ama sesimi kesmeyi bosuna esmeyin dönmesemde rapten vazgecmeyin

ask dedigin yalan olmam ona teslim

gidersende geriye dönme dönersen de üstüne fazla bir sey giyme

tutamadıgı verdigim sözlerimi silmedim yaslı gözlerini

ölüm yakın görüyorum izlerini haydi son defa tutayım ellerini

gülde güleyim sevde seveyim ölde öleyim senin için sensiz ben bir hiçim
dostlar namertler hepsi sertler

inlermeler fazla sürmez bu rap burda bitmez duygusala baglamısız tekbir cifli yetmez

kolpa olan doslarım bu sözleri yesin gözlerini kacırmadan kullak verip dinlesin
gun batımı ben ayyaşım bir köşe başında kaymışım

baska kimseyi sevemicek benim onu sevmedigim başka kimseyi göremicek beni onu görmek istemedigim gibi

son sölediklerim aklından cıkar çünkü gecerli degil onlarKibarlıktan çıt kırıldım bak darıldım
Karın kasım kasıldı gülmekten ben yarıldım

Eskilerde izler hafızamda sisler
Silinmeyen bir gerçek varsa çatlayan duvar çöker!

Bitti demek zor alevi dost yüze düşman
Mumlar sönmez oldu bastığım nedenler hüsran!

Bilinç altı tuz buz ayna ömür yalancı sayfa
sen yaşamda tayfa o gemiden firarda.

Bir çocuk var ve birde kanayan acıları
Bir sokak var gördüğünde ağladı.

Bilki amasız amansız acımasızdır elalem
Sen seversin o sever oyun biter divanem

Acıdan miden bulanır baş döner nerde çarem
Aramaktan dizler çöker omuz düşerki madem

KADER ELLERİNİN ARASINDAN YOK OLSUN
DARGIN ÇEHRE SAHİBİNE DOST OLSUN

SÖNEN MUM SONUNCU DÖNEN KUŞ HABERCİN OLSUN
SORULAR SUALİN SİTEMİN DUAN OLSUN

mükemmel değil ki, ne umdun ki benden

benim kusrum anca naz, seninkisi Mesavi

Hayatından bir eser ve bin zafer, kazı-kazan kazandığın
Bir adam ve bin keder.

billur su kusursuz, ruhum sensiz huzursuz

Ahlaksız merhametsizin yanında kaLmaya devam ederse maskeLer düşer Şak Şak cıLAr yanında gider

Kaşım kaç kere aÇıLdı yarıldı Burnumdada kan
Yinede rap dedim yürüdüm açık devettiğim her an

Şimdi bazı bebeLer konuşup rap i küfürLü ezme
Ama haberLEri yok hece çok yakınLarında gece

Ne oLacak diorsun bardağam rakıyLa doLsun
Senin korktuğun yerde benim mekanım oLsun

Bu gece ölümüne hissettim
Kiskanc gözleri mahvettim

Aydinliklara kossana evlat
Bize bak yanlis yapani hep yak

Inkâr etme,sükret yasamak cok net
Cünkü reddettin,kendini kestin
Poyraz ile karanliklarin üzerine estin

Bir baktik yalniz kaldik iki yarali, kaderim orali
Dert cile cekmek sokakta sürtene ekmek yok

Devriye gezen memurlar sok oluyor
Rap doluyor kalbimin odalarina

düşmanlık besliyoruz biz
Kalmadi dostum ne de aklimda bir iz..

Bunalimin esiri oldum ciktim
Agladim her gece tek basima

Yaralarima merhem olacak birini bulamadim ariyorum hâlâ

Ölümü düsündüm her gece bedenim yatsin artik cansiz ve
Birini düsündüm beni tutsun ceksin bu adam hep sanssiz

Anlam veremedim,veremiyorum insanlar yapiyor hep rol
Benim gibi iyiler sayiyor yerinde kötüler aliyor hep yol

Iyi niyetime hep kendimi verdim degisemez artik cok zor
Durumuna baktim kendine dikkat dostlari tanimak cok zor

Cevreme kendime baktim inanamadim müskül hayrete düstüm
Kaldim yine tek basima bombos dünya ahiret hayata küstüm

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 12:04 pm

HAYATTA HIC KIMSENIN BILMEDIGI ENGIN DENIZLERDE, YUNUSLAR GIBI YUZMEKTIR SENI SEVMEK UMITLERIM VARDI TESBIH MISALI SEN GIDERKEN DAGILIVERDILER BIRDEN...

YOO, AGLAMAK YOK KUCUK KIZ...HANI SOZ VERMISTIN AGLAMAK YOK DIYE. BAK GOZLERIN DOLMAYA BASLADI.. SEN ALISMAMIS MIYDIN AYRILIKLARA? HADI DON SIRTINI DUNYA'YA ARKANA BAKMADAN CEK GIT! ELVEDA DEME DOSTLARINA...SADECE "BELKI" DE YASLI GOZLERLE "BELKI"....!''

HER HATIRLAYIS EVVELINDE UNUTMAYI SAKLAR BILIR MISIN? VE BILIR MISIN BEN SENI BIR DEM OLSUN UNUTMADIM!

YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SENI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA!

BANA HAYATIMDA HIC GULMEDIM KI BUNDAN SONRA NE BEKLEYECEGIM KI YALVARACAGIM TANRIYA AL BENI DE YANINA SENSIZLIGE ALISMAK ZOR GELECEK BANA...

YAKAMOZLU GECELER BENIM GECEM...CUNKU ASIK OLDUGUMU YAKAMOZLU GECELERDE HAYKIRIYORUM...TEK BASIMA LIMANDA DENIZE KARSI..SENDE DUY ASKIM....

BU SEHIR ,BU KALABALIK ,BU KARMASA. ICIM BURKULUYOR , ONCA INSAN BIR SEN OLMUYOR. VE SEN ONCA INSANDAN BIRI OLMUYORSUN...

GOZLERINI KAPAT EN BUYUK HAYALLERINI DUSUN.SONRADA HEPSININ GERCEKLESTIGINI... O ZAMAN ANLARSIN SENIN ICIN NELER DUSUNDUGUMU...

KOLAYMI AYRILMAK CANIMA CAN OLMUSSUN ASKININ ESIRIYIM HERSEYIM SEN OLMUSSUN...

HADI GIT ARTIK,NE DURUYORSUN BEEE YOKLUGUNA INANDIR BENI YORULDUM HER BULDUGUM YERDE KAYBETMEKTEN SENI...

SEN BENI BELKIDE HIC ANLAMADIN BENIM SENI ANLADIGIM GIBI SEN BENI BELKIDE HIC SEVMEDIN BENIM SENI SEVDIGIM GIBI AMA BU HICBIRSEYI DEGISTIRMEDI BEN HALA SEVIYORUM SENI...

GOZUM, KULAGIM, KALBIM, AKLIM HEP SENDE, SENDEN AYRILAMAM ISTESEMDE ISTEMESEMDE... HAYALIN HER AN GONLUMDE, GOZLERIMDE, SENI SEVIYORUM ISTESEN DE ISTEMESEN DE...

HATIRALAR KULLER ARASINDA KAYBOLMUS BIR ATES PARCASINA BENZER,BIRGUN BU KULLERI KARISTIRACAK OLURSAN,SENI CANINDAN DAHA COK SEVEN BIRININ OLDUGUNU UNUTMA ISVECLIM...

HAYATI ARADIM YILLAR BOYU ONCE DERINLIKLERINE INDIM YANILMISIM BULAMADIM DAHA SONRA GOKTEKI YILDIZLARDA DOLASTIM GECENIN BIR VAKTI YINE ELIM BOS DONDUM EN SONUNDA BULDUM HAYATI HAYAT SEVGIYDI SEVGI SENDIN AMA BEN SENSIZDIM...

IKI VARLIGI DEGISTIREBILSEM YAGMURLA GULU SECER.VE SANA KISIN YAGAN HER YAGMURDA MILYARLARCA GUL.YAZIN KOKLADIGIN HER GULDE DUDAKLARINA DAMLA DAMLA SERINLIK VERIRDIM ISVECLIM...

OYLE HABERSIZCE GELIYORKI OLUM RUYALAR TAMAMLANAMIYOR GIYINIP KUSANILAMIYOR GULUP AGLANAMIYOR VE SON BIR DEFA OLSUN INSAN GOZ GOZE GELEMIYOR...

BU AKSAM YINE SENSIZLIK DUSTU ICIME,BU AKSAM GOZLERIN DOGDU YUREGIME,CEKILMEZ OLDU HASRETIN BEDENIME,AGLADIM ANILARA SESSIZCE BU AKSAM OLMEK ISTEDIM YINE HABERSIZCE ISVECLIM...

SANA OLAN DUYGULARIMI CUMLELERE AKTARABILSEYDIM EGER BITMEK TUKENMEK BILMEYEN BU COCUKSU SEVGIM BIR KALEM, GOZYASLARIM MUREKKEP PAMLASI, VE UGRUNA ADANMIS BU GARIP ISE, SOLGUN BIR KAGIT PARCASI OLURDU...

YILDIZLAR HATIRLATTI GOZLERINI... AMA INAN HICBIR ZAMAN GOZLERIN KADAR GUZEL BAKMADILAR... RUZGARLAR GETIRDI SACLARININ KOKUSUNU... AMA INAN SACLARIN GIBI HIC KOKMADILAR...

SEN HIC HASRETI TATTIN MI SEVERKEN , HIC AGLADIN MI GULERKEN , SEN HIC SEVDIN MI SEVILMIYORKEN VE HIC AYRILMAK ISTEDIN MI CANINDAN COK SEVERKEN...

UNUTMADIGIN MUDDETCE UNUTULDUGUNU SANMA. CUNKU SEVEN UNUTMAMISTIR, UNUTAN SEVMEMISTIR VE BILKI BIZ VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA OLURUZ!!!

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 12:05 pm

Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak… Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak… Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak…

♥ Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin dudaklarımdan sevmiceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasınıda alacaksın sevgilim......! ♥ Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur'un başladığı yerde sevgi son bulur

♥ Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş.. ♥ Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım...

♥ Dünya döndükçe sen hep bana DÖNMEYE. Başını her yastığa koyduğunda beni GÖRMEYE. Her kahkahamda göz yaşı DÖKMEYE. Ben yaşadıkça sen ÖLMEYE Mahkumsun... ♥ Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

♥ Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez... ♥ Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.

♥ Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan,ASLA!

♥ Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince.. ♥ Öyle kolay değil benden kurtulman, hesabım bitmedi daha seninle, öcümü almazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninle.

♥ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında. ♥ Seven Ben Sevilen Sen Ağlayan Ben Ağlatan Yine Sen.!!!

♥ Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi --------im kibrit bile çakmam!! ♥ Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.
♥ BIR AVUCTU ARADIGIM, YUREGIMI KOYACAGIM, BIR CIFT GOZDU, GOZUMDEN SAKINACAGIM BAKMAYA KIYAMAYACAGIM. NE SAIRLEIN MISRALARINDA NEDE PICASSONUN MONALISASINDA.

♥ YURUYORUM YINE SOKAKLARDA, YAGMUR YAGIYOR SACLARIMA, SUZULUP KARISIYOR GOZ YASLARIMA, DAYANAMIYORUM YOKLUGUNA, GEL GOTUR BENI UZAKLARA.

♥ AKLIMDAYDIN GUN GECEYE DEVRILDIGINDE, GECE UZUNDU, YAGMURLUYDU, HAVA SOGUK SEN UZAKTIN! OYSA BIR SEN VARDIN ICIMI ISITACAK.

♥ GECE YORULMUS OTURUR BASUCUMDA, YALNIZLIKSA UYUYA KALMIS YATAGIMDA, GOZ YASLARIM BIR ARKADASTAN ODUNC, AGLAYIP GERIVERECEGIM...

♥ GONUL ISTERDIKI CAGRILARIMIZA CAGRI ATILSIN. GONUL ISTERDIKI SEVDIGIMIZ ARASIN! HERNEYSE GONUL BUNADA ALISIRSIN!

♥ YALNIZLIGIN BOYLESI HAYAL ETMEK BILE MUMKUN DEGIL, AMA GERCEK, HAYALIN OTESINDE. BIR SU DAMLASI YALNIZ BIR OKYANUSUN ICINDE, OYSA BINLERCE DAMLAYLA IC ICE!

♥ ISSIZ BASI BOS DERYADA GEZIYORUM. YALNIZLIGIN ADINI SENIN ADININ YANINA YAZIYORUM, YAZIYORUM DURMAKSIZIN, HAYKIRIYORUM DUNYAYA BICARESIZLIGIMI!

♥ KENDIMIZE UZAK BIR RUZGARIZ BIZ, UZERINE KUS KONMAYAN AGACLAR GIBI DURDUGUMUZ YERDE OLUR GIDERIZ. BIR BASKA ALEMDE KENDIMIZ OLMADAN ESERIZ.

♥ BIR CICEGIN ACMAK ICIN SEBEPLER BULDUGU GIBI, YASAMA DAIR SEBEPLER BULMAK ICIN YASIYORUM. EGER BIR GUN GELIRDE YASAMAK ICIN BIR SEBEP BULAMAZSAM OLMEK ICIN BIR SEBEP BULMUSUM DEMEKTIR.

♥ ELLERIMI HER UZATISIMDA BOSLUKTA KALIYOR, HER GUN KURDUGUM DUSLER HEP BOSA CIKIYOR, NE OLDUGUNU BILMIYORUM AMA, BIRILERI DUSLERIMDE HICKIRARAK AGLIYOR.

♥ YOKLUGUN SIRTIMA SAPLANDI BIR BICAK GIBI AKITIR TASA, TOPRAGA KANIMI DUNYA SENINLE AYDINLIK VE GUZELDI SIMDI BIN GUNES DOGSA GOTURMEZ KARANLIGIMI.

♥ BIR YERLERE VARMADAN, NASIL BOYLE HIC DURMADAN AKIP GIDIYOR GUNLER. YASAM DIYE VERDIGIN BUMU SOYLE. O MU SIRTIMA SAPLADIGIN HANCER!

♥ DAYANMAK ZOR YALNIZLIGINA AKSAMLARIN, UNUTMAK MUMKUN DEGIL SENI BIR SARKI GIBI AGIR AGIR ILERLEYEN BU ZAMAN ICINDE, HER AN BIR SARHOSLUKTUR SENSIZLIGIN VERDIGI.

♥ SU ANDA HICBIRSEY MUMKUN DEGIL. SU ANDA HERSEYDEN AYRI, HERSEYDEN UZAK VE HERSEYDEN MAHRUMUM BEN. SU ANDA SADECE YALNIZLIK VE KAHIR.

♥ ANLATSAM DERDIMI KIMSE ANLAMAZ, PERISAN HALIME GOLGEM ACIMAZ, OLSEMDE ARDIMDAN BIR KUL AGLAMAZ, BIR DOST ARIYORUM BULAMIYORUM!

♥ Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

♥ Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı. ♥ Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

♥ İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim? ♥ Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana. ♥ Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

♥ Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim. ♥ Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

♥ Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. ♥ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi...

♥ Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? ♥ Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!.. ♥ Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

♥ Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

♥ Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için? ♥ Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

♥ Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun. ♥ Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları? ♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. ♥ Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum? ♥ Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

♥ Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem? ♥ Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 12:06 pm

♥ Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin

♥ Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak..

♥ Ben sevdanın sokağında oturuyorum? Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

♥ Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

♥ Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

♥ Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten. ♥ Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

♥ Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim. ♥ Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım

♥ Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi? ♥ Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN ♥ Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki... ♥ Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.

♥ Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor.

♥ Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor...

♥ Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni...

♥ En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağolsun. ♥ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

♥ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında. ♥ Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim.

♥ Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondur. ♥ Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin. ♥ Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil...

♥ Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim... ♥ Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...

♥ Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın... ♥ Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı.

♥ Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!
♥ Bu gece rüyama gir gizlice, beni sımsıkı sar öp kokla iyice, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice!..

♥ Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim... ♥ Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler... Seni seviyorum!

♥ Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin... Bil ki çok özlendin...

♥ Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç çalışmamak gerekir. ♥ Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye... Biraz zaman istedim düşüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir başkası ile, kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye.

♥ Arzular göz açıp kapayıncaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi. Ne kadar kötü şey yaşamış olsak da tüm bildiklerimi içimde yaşayan sana ayırdım. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil ki bu artık senin gözünde değer kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum

♥ Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler... Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.
♥ Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

♥ Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!..

♥ Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi... ♥ Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için... ♥ Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgarların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.

♥ Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.
♥ Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.

♥ Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlere birlikte olmak dileğiyle... ♥ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi... ♥ Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler... Ne kadar doğru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklım başımdan gitti... Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim...

♥ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi... Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer! ♥ Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

♥ Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere... ♥ Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan... Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat... Muuckk!!! ♥ Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yarın ellere... ♥ Hasretin öldürdü beni! Şimdi geceler çaresiz. Şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

♥ Sana şarap vereceğim, iç ama sarhoş olma. Sana bir gül vereceğim, kokla ama soldurma. Sana kalbimi vereceğim, sev ama incitme!... ♥ Sevgi basittir, karmaşık olan bizleriz. Sevgi güven verir, insanlar aldatır. Sevgiye her zaman güvenilir, insanlara asla!..

♥ Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim... ♥ Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt...Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam.Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de....
♥ Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al,yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla...

♥ Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!! ♥ Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi , ürkek bakışlarımda sensizlik , ıskalanmış hayallerimde gençliğim ,eremediğim vuslatlarda ümidin.

♥ Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Aşığım zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu GÖZLERI GÖZLERINE.

♥ Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir. ♥ Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok... Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya.

♥ Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye... ♥ Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün...Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin...Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin.

♥ Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsada görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz.. ♥ İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlerse de, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.

♥ Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın ,diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın. ♥ Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,güneş doğmayı unutup ay çimene düşerse,dağlarda nilüfer çamlarda gül biterse,işte o zaman seni unutup başkasını SEVERİM!
♥ Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan!!!

♥ Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir
♥ Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız.

♥ Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla. ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir... ♥ Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi...

♥ Kötümser yalnız tüneli görür,iyimser tünelim sonundaki ışığı görür,gerçekçi tünelle birlikte ışığı hemde gelecek treni görür. ♥ Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine dönemeyeceksin!

♥ Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır. ♥ Sevgi karanlık bir tünelde yakılan mum ışığı gibidir... Size yolunuzu gösterir ama uzakta ne olduğunu söylemez.

♥ Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur...

♥ Herkesi kusurları ile gören bir kimsenin senden de övgü ile bahsetmesini bekleme. ♥ Sen Beni Bir Dağın Eteğindeki Gelincik Kadar Severken Ben Seni O Dağın Doruğundaki Kardelen Kadar Özlüyorum.

♥ Buruk Bir Duygu Yüklenirse Yüreğine, Gözlerin Zamansız Dalıverirse Uzaklara, Hele Kulakların Deli Gibi Çınlarsa Bilki Bir Yerlerde Özlenmişsindir. ♥ Duyguydu Yıllarca Bozdurup Harcadığımız, Sevgiydi Gölgelerimizi Kıskandığımız, Kaderdi Pençesinden Kurtulamadığımız, Mutluluktu Tadına Doyamadığımız, Aşktanda Öte Birşeydi Adını Koyamadığımız. ♥ Yanağına Düşen Kar Tanesi Eriyip Dudaklarına Ulaştığında O Bir Damla Serinliği Benimle Paylaşmak İstersen Yüzüne Esen Rüzgara Dön. Bilki O Rüzgarda Ben Olacağım.

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   Çarş. Ocak 09, 2008 12:07 pm

bir varsın bir yoksun tıpkı çocukluğumda anlatılan masallar gibi.......
' BaZéN sOnLaR Ba$LanGıÇTR KaÇı$Larsa KuRtuLu$..GéRiDe kALnLaRı çÖp Dİé Atmı$M KöPeq oLan bUyuRSN KaRı$tıRSın.!
Al gxtüR bEnİ gUrUrUn OLmADıĞı bİr yERe YokSA bU HaYaT ÇeKiLMiYOr AşkIN böLESi GÜCÜMe GİdİoR...
GeLeceğiM ßeKLe DeDi...
ßeN ßeKLeMeDiM o Da GeLmeDi...
öLüm Gißi ßir ŞeYDi aMa KiMSe öLmedi...!
Çok masal anlatıldı,hepsinin sonunda ayrılık notunu okudu zanlı
Benim hayatımı bir kişi yıktı,kalemimi kırdı,sözlükte sevgiliydi anlamı ..
uZuN GeCeLeRDe uYKuMSa ViRGüLüM,Bu KıSa CüMLeDe SoN NoKTaDıR öLüMüM
BilmedikLeriMi AyakLaRıMıN AltıNa ALsayDım BaşıM GöğE EreRdİ....!”
yoruldum artık...dermanım kalmadı...sevdim sevilemedim..ben agladım o güldü..sizde sevgi bumuydu..karsılıksız birşeymi?????
NaĞmeLeRiN yErİnE bUgÜn SeLa SeSi VaR...sÖyLeYiN aŞıKLaRa AşKıN cEnAzEsİ vAr..
hiç bir şey söylemiyorum artık hiç bir söz herkez susmalı artık kimse konuşmamalı....!

HayaT öLe ßiR Karma$a Ki:
Ya DoRu zmnDa YanLı$ inSaNı ÇıkaRıo Kar$ına,
Ya Da yanLı$ zmnDa DoRu iNsaNıN Kayßına Ndn oLuyo..
aRtıK qüweN we MutLuLuğu ßuLmak Çoq zoR,
İnsanLarı TanımaK ßir 0 kaDar İmkanSız!
Ya zmNa yeNıLıoSun, Ya Ki$iye!!..

[c=34]SeYrAnTePeLi (h)(h) |!]Җ[!|ЯзŦũЯή Øf Ŧħз RaPoRsUz_DeLi (h)(h) |!]Җ[!|• ● ||ĆǿрŷяіgħŦ 2007 © RoZoLsKy|| ● •[/c=4]
' Ti$öRTüM ߀yaZ d€LLy'İm ßiRaS GöML€ğİm MaVi At€$ €d€RiMm Aßi
' HaYaT PaRmAkLaRIMIN UcUnDaN KaYıP GiTti..dUrDuRaMaDıM.UğRaŞtIm.AmA OlMaDı.yA BeN AcEmIyDIm.yAdA HaYaT ÇoK TeCrÜbEliYdİ
T€k T€s€lLiM k@D€hL€Rß@şK@ ßiR ş€Y İsT€m€z s@rHoŞ €Tsİn Y€T€rkİ r@KıŞ@r@PF@Rk €TM€z

+ ßn isTemesemde HayaT haLa Devam £diyor ve
zamaN haLa Su GiBi akıyOr.ve ßen kısırdöngü bi oyunun içindeym,LeveL aTLadımmı Hiç ßiLmiyorM
PuanLarım siLindi ve gaLiba JeTonumda ßiTti
Oyun ne kadar devam eder ßiLmiyorm ama
ßn GameOver oLmasını bekLiyorm!!+

Bazen Ciddi,bazen Sakaci..Bazen Duygusal,bazen dertli..Bazen gicik,bazen güzel..Bazen Suskun,bazen geveze..Bazen Deli,bazen Catlak.. Ama herdaim MANYAK !

...::: Kötüler sevilmezz .. Ve bende sevilmedim :::...
...::: Adamına göre olamadığım için midir ? :::...
...::: Yalakalığı benimseyenler sevilsin :::...
...::: Ben buyum kimseye ihtiyacım da Y-o-K ! :::...
aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe..!
ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé.,.ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé...!!!...
siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..
BeNDeYDiN NeFeS GiBi, SeNDeYDiM HeVeS GiBi, ALLAH KaHReTSiN SeNiN GiBi SeVeNLeRi!!!!!!!!!
….En yakın bildiğim vefasız çıktı, beni DÜŞMAN değilde dostlarım yıktı….
Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????
Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya...»
£y İ$T@NßUL ! Sana yeniLdim bir günahkar yüzünden... Verme istemem!.. ßırak!.. Üstü kalsın!.. aLacağım yok senden...
BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK. ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ele
>((((yaşayabilmek kurduğum en büyük hayal))))< [[...YÜREGIN VARSA GEL,,SEVGIN VARSA GEL,,HASRETIN VARSA GEL..SEVEN INSAN TANIMAZ ENGEL...]] ..][..®uHuMDaN BaŞKa DoSTuM oLMaDı,,Ve De®DiMi DiNLeYeN SaDeCe GöNLüm Va®Dı..][.. SaHiLe oTuRmUs DeNiZe bAkAn sIgArAyI TuTuP TeRs yAkAn YaKaSıZ GoMlEgE kırAvAt TaKaN BiR AsIk gOrUrSeN bEnİ HaTıRlA καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕи,ріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм... ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм... кÖІє віІє оІѕам Яаzıγıм γаиıиda оІмаγа... оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк... "Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende Boş...Sen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş... " Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı..! кιмιℓєяι ναя∂ιя αşкιη єη уü¢єѕιηє ℓαуιктιя кιмιℓєяι∂є ναя∂ιя кι αşкιη єη уü¢єѕιηι νєяѕєη∂є αşşαℓιктιя... ' ஐღღŞêŋiżĺiķ,Băŋaـ Cōķ Zōŗ ¤.Yąšąмăŋıň Fąŷđـšı Yōķღღஐ BiR_GüN_BeNiMDe_KaRŞıMa_CıKaCaK_iYi_BiR_SeVGiLi_(H aDi_LeN) A$k Yarı yoLda kaLdı N€yL€yim ?! Korkmuorum ߀n ßuyum, ßöyL€yiM !!! LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN! ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...! ๒เt๓เş ๏l๔ยğย เçเภ คğlค๓ค ๏l๔ยğย เçเภ ﻮül!!ηє кα∂αя ∂єтαуℓı ρℓαηℓαяѕαη кα∂єя ѕαηα σ кα∂αя ѕєт νυяυя…çค๒ค ﻮöรtєг๓є çüภкü єภ เאเ şєאlєг єภ คz ๒єкlє๔เğเภ zค๓คภ ﻮєгçєкlєşเг…єη вüуüк σℓαуℓαя єη тαηтαηαℓı σℓαηℓαя ∂єğιℓ єη ѕєѕѕιz ѕααтℓєя∂ιя!! คşк เкเ เภรคภıภ ๒เг๒เгเภє ๒คк๓ครı ๔єğเl ๒เгlเкtє คאภı אöภє ๒คк๓ครı๔ıг…. нαℓ νє нαяєкєтℓєяιηє кєη∂ιη кαяαя νєя. вαѕкαℓαяιηιη ѕєηι уöηєтмєѕιηє ιzιη νєямє нєя zαмαη ∂σgяυуυ ѕöуℓє; ηє ∂є∂ιgιηι нαтιяℓαмαк zσяυη∂α кαℓмαzѕιη ĤĔŔĶĔŚĨŃ ĨŚŤĔĎĨĞĨŃĨ ŶÁРÁßĨĹĔČĔĞĨ ßĨŔ ŶĔŔĎĔ ĤĨç ĶĨМŚĔ ĨŚŤĔĎĨĞĨŃĨ ŶÁРÁМÁŹ ׺°”˜`”°º× ιηѕαη gєηçℓιgιη∂є ögяєηιя, уαѕℓαη∂ιgιη∂α αηℓαя เภรคภ ђєг zค๓คภ кคђгค๓คภ ๏lค๓คz ค๓ค ђєг zค๓คภ เภรคภ ๏lค๒เlเг׺°”˜`”°º× •°oo°• ιηѕαη σℓмαуαη, ιηѕαηιη ∂єgєяιηι вιℓмєz •°oo°• Yorgun Yüreğime Bir Kor Düşmüş Haberini Sen Sor,Yalan Unuttum Seni..Sevdan Bitmedi Bitmez Gözüm Hiç Kimseyi Görmez Yalan Unuttum Seni!!! Kollarında su gibi geçerdi zaman..gittigin günden beri sevme özürlüyüm..Senden sonra diye bir hayat varsa,ben ölmekle hükümlüyüm.. -- / DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN ../ -- LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN! Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK.. ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...! % - YaLnızıM ELmA ŞekeriM SensiN ßeniM TeK NefesiM..- % Gün gelir [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak İçin Tıklayın...] yanar.. ELin Gider Mektuplara.. GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA.. [- - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ - -] Vurdun gittin insafsız hiçmi için yanmıyor ..! =( =- O ArtıK BuZ KaLpLi =( Ne yapthıysam Erimedi ..-= GitmedeN Şunu KaLbinE YaZ ÇiçeğiM.. -> Kimseyi Sevemem ArtıK..!

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR.! / AsiLLEr De İdare EdeR..!

RüzgaR Aşkımı Kucağına ALsa DağLarı TepeLeri Aşsa SaçLarına ULaşsa..

CanıN ÇıksıN İnsafsıZ.. Beni VurduN ZamansıZ..!

KiM ßiLeßiLir AşkI AşktaN ÖLenE KadaR..(L)

Her YağmuR YağdığındA GözLeriN Hep AkLımdA.. Adını Ne Zaman Ansam YağmuR YağaR BuraLara..

AvriL'in de Dediği Gibi --> [ Don'T TeLL Me..] :'( :@

- 2sohßeT AraLı Bizim MesafemiZ { 0 Derece } (K) -

Love İs NoThinG..

Maybe one Day..(L)

[ - - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ -- ]

SusuN ..! / KonuşmayıN / / Don'T SpeaK / DIDIDI yapmayın be! yeter! :@ ( bu bnm en sık kullandığım nicklerden biri )

Ya Sev Ya Terket Ama AsLa ALdatma..! ( Yoksa...)

NicK Şuan MeşguL..

- Geçer Demek İnan Zor Çünkü Aşk Senin Adın...-

Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı.. :'( Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdı..Bitti Yüreğimde Acısı KaLdı..

Sponsored content

MesajKonu: Geri: güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))   

güzel msn nicklerinizi buraya yazabilirsiniz !! =))
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Farmville nasıl oynanır? Öğrenmek isteyenler buraya