MaTRaX SınıF 8-B

YeNiKöY iLKöğReTiM OKuLuNuN EN MaTRaX SıNıFıNa HoŞGeLDiNiZ..!

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

DUALARIMIZ BARIŞ'A

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: DUALARIMIZ BARIŞ'A   Çarş. Tem. 04, 2007 11:38 am

SON DAKİKA!.. HALA YOĞUN BAKIMDA OLAN BARIŞ AKARSU’NUN BABASI SELAHATTİN AKARSU CANLI YAYINDA DUYGU DOLU AÇIKLAMALAR YAPTI!.. OĞLUNUN KULAĞINA SÜREKLİ BİRŞEYLER FISILDAYAN SELAHATTİN BEY, BARIŞ’A NELER SÖYLEDİ?.. SİZİ HÜZNE BOĞACAK VE UMUT IŞIĞINIZI ARTTIRACAK AÇIKLAMALAR İÇİN TIKLAYIN!..

Canlı yayına bağlanan Barış Akarsu’nun babası Selahattin Akarsu duygulu ve umut dolu açıklamalar yaptı…

Selahattin Bey, “Oğlumun sağlık durumuyla ilgili doktorların söylediklerinden başka bir şey bilmiyoruz. Siz ne biliyorsanız biz de onu biliyoruz. Biz de o umut ışığını bekliyoruz. Şiirler ve sözler söylüyoruz Barış’a. Yanına gidip duygularımızı söylüyoruz hayata daha sıkı bağlansın diye. Ben Barış’a kızdım biraz. Kalk dedim daha maça gideceğiz, Bodrum’dayız kalk eğleneceğiz daha dedim. Yaşama dönmesini istediği şeyleri söyledik kulağına. Oğlum yaşama sevinci olan, yaşamayı seven bir insandır. İnsanlar da oğlumu severdi. İçimde bir ateş bir yanma yok benim. Ben Barış’ın aramıza döneceğine inanıyorum. Çevremizden aynı duruma düşmüş ve kurtulmuş örnekler geliyor ve bu bize daha çok umut veriyor. Ben insanların Türk insanının oğlum için dua etmesini, o pozitif enerjiyi oğluma göndermesini istiyorum. Hep beraber bir mucize yaratalım. Bu ülkeye benim Barış’ımın ihtiyacı var” konuşmasıyla herkesi duygulandırdı.

Bu arada Barış Akarsu’nun doktorları Barış’ın organlarının kendisini yenilemesi için uykuda tutulduğunu açıkladı.

Dualarımız seninle Barış…

dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: DUALARIMIZ BARIŞ'A   Perş. Tem. 05, 2007 12:40 pm

Arkadaşlar Barış vefat etti..Oysa Tüm TÜRKİYE o'na dua etmişti..Barış'ıma ölüm yakışmadı..Hala inanamıyorum..Ölemez o Ölmemeli..Ama elden ne gelir ki..ben kendimi sadece şöyle avutuyorum:

-Barış sana ölüm yakışmadı..Seni çok seviyorduk..Ve seviyoruz..Ama Rabb'imiz seni bizden daha çok seviyormuş ki seni bu genç yaşında yanına aldı..

Barış'ımın doğum günü ölüm günü oldu...Şimdi bize tek düşen görev ONA ALLAH'TAN RAHMET DİLEMEK..

yhaa hala inanamıyorum yhaa

En son tarafından Ptsi Tem. 09, 2007 10:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
aysenur
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

MesajKonu: Geri: DUALARIMIZ BARIŞ'A   C.tesi Tem. 07, 2007 10:24 am

ya gerçekten ben de çok üzüldüm ölümüne ama yapıcak bişi yok allah sabır versin ne diyim...
Kullanıcı profilini gör
dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: DUALARIMIZ BARIŞ'A   Salı Tem. 10, 2007 9:35 am

allah rahmet eylesin artık elden gelen bişey yok işte sonuç bu sadece bu !! :'(

Sponsored content

MesajKonu: Geri: DUALARIMIZ BARIŞ'A   

DUALARIMIZ BARIŞ'A
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası