MaTRaX SınıF 8-B

YeNiKöY iLKöğReTiM OKuLuNuN EN MaTRaX SıNıFıNa HoŞGeLDiNiZ..!

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

MAGAZİN HABERLERİ 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: MAGAZİN HABERLERİ 2   Cuma Nis. 27, 2007 6:57 am

DREW BARRYMORE 'EN GÜZEL ÜNLÜ İNSANLAR' LİSTESİNDE BİRİNCİ SIRADA YER ALDI!... GÜZEL OYUNCU, KİMLERİ GERİDE BIRAKTI?

ABD'li ünlü oyuncu Drew Barrymore, ünlü magazin dergisi People tarafından her yıl seçilen 'En Güzel İnsanlar' listesinde 1 numarada yer aldı.

Başta 'Charlie'nin Melekleri' serisinde olmak üzere pek çok filmde yer alan eskinin çocuk yıldızı 32 yaşındaki Drew Barrymore, Angelina Jolie, Nicole Kidman ve Julia Roberts gibi oyuncuları geride bırakarak birinci oldu.

Daha önce de birçok kez derginin 'En Güzeller' listesinde yer alan Barrymore, güzelliğini mutlu olmaya bağladığını söyledi. Barrymore, dergiye verdiği röportajda, 'Mutlu olmanın insanları güzelleştirdiğini düşünüyorum. Mutlu insanlar, bir ayna gibi bunu dışarıya yansıtıyorlar' diye konuştu.

'Lucky You' adlı son filmi yakında gösterime girecek olan Barrymore, deginin son sayısının kapağında da yer alıyor.

Barrymore, 1982 yılında henüz küçük bir çocukken Steven Spielberg'in yönettiği 'ET' filmindeki rolüyle ünü yakalamıştı.

Derginin listesinde yer alan diğer isimler arasında Brad Pitt, George Clooney, Oprah Winfrey, Leonardo Di Caprio, Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Halle Berry ve Jennifer Lopez de bulunuyor.

BİRLEŞMİŞ MİLLETLER İYİ NİYET ELÇİSİ ANGELINA JOLIE, HEM ZENGİNLERİ TOPA TUTTU HEM DE ŞU ÇAĞRIDA BULUNDU: “YETİM ÇOCUKLARA YARDIM EDİN!”

Angelina Jolie, uluslararası topluluğu yetim çocuklara yardım eli uzatmamakla suçladı.

Çocuklara yardım amacıyla düzenlenen etkinliğe katılmak için Washington'a gelen seksi oyuncu, yeryüzündeki yetimlerin sayısının korkunç boyutlarda olduğunu söyledi. Jolie, "Problemin devasa boyutları, nice insanın çocuklar için bir şey yapmamalarının da bahanesi oluyor" diye konuştu ve kimsesiz çocuklara yardım eli uzatmak için harekete geçilmesini istedi.

Jolie, geçenlerde Vietnamlı bir yetimi evlat edinmişti.

BM verilerine göre, dünyadaki yetimlerin başta eğitim ve sağlık olmak üzere ihtiyaçlarının karşılanması için yılda yaklaşık 10 milyar dolar gerekiyor.

EX AŞIKLAR ÇAĞLA ŞIKEL VE EMRE ALTUĞ’UN ROMANTİK GECESİ!.. İŞTE İKİLİNİN EL ELE SOBELENDİĞİ ANLAR!...

Bir süredir ayrı olan Çağla Şıkel-Emre Altuğ ikilisi yeniden barıştı.

Önceki akşam Suadada’da baş başa yemek yiyerek, romantik dakikalar geçiren sevgililer, aralarındaki sorunları çözdü.

Aşklarına devam etme kararı alan çift, mekanı el ele terk etti.

NOT: AMA HEP BEN Mİ YAZICAM SİZDE YAZIN

En son tarafından Cuma Nis. 27, 2007 7:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
aysenur
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

MesajKonu: Geri: MAGAZİN HABERLERİ 2   Cuma Nis. 27, 2007 7:15 am

papatya tmm anladık ta keşke angelina jolie nin resmini koymasaydın..
Kullanıcı profilini gör
dideM
|| ŞekeR ||
|| ŞekeR ||

Kadın

MesajKonu: Geri: MAGAZİN HABERLERİ 2   Cuma Nis. 27, 2007 7:16 am

istersen silerim farketmez yani

Sponsored content

MesajKonu: Geri: MAGAZİN HABERLERİ 2   

MAGAZİN HABERLERİ 2
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası